Lean Zkoušky

V roce 2014 IIBLC® (International Independent Board for Lean Certification) akreditovala firmu Milvus jako svého oficiálního partnera pro Lean certifikaci v České republice. Naším úkolem je organizovat  teoretické zkoušky IIBLC® a koordinovat registrační proces certifikace.  K dispozici jsou 3 postupy, jak se zkoušek zúčastnit:

  • Pokud jste již získal nějaké znalosti z oblasti Lean, nebo jste absolvoval kurz a cítíte se být připraveni na zkoušku, jednoduše otestujte své znalosti a přihlaste se právě teď.  Není zde žádná povinnost absolvovat jakýkoliv kurz.

  • V rámci přípravy na zkoušku doporučujeme prostudovat knihu Book of Knowledge. Tato učebnice  obsahuje studijní látku všech tří certifikačních stupňů:   Green belt, Black belt a Champion a je skvělým pomocníkem pro samostudium. Prosím kontaktujte nás, pokud si ji chcete objednat.  
  • Poskytujeme také specializované kurzy, jako přípravu na zkoušky. Bližší informace o přípravných kurzech najdete na stránce kurzy.

Termíny zkoušek a registrací ke zkouškám najdete níže. Všechny zkoušky se konají v anglickém jazyce.

EXAM DATE CGBL® CERTIFIED GREEN BELT IN LEAN CBBL® CERTIFIED BLACK BELT IN LEAN CChL® CERTIFIED CHAMPION IN LEAN DEADLINE TO SUBSCRIBE FOR EXAM*
17
Březen
2018
* * 16
Únor
2018
16
Červen
2018
* * * 18
Květen
2018
15
Září
2018
* * 17
Srpen
2018
15
Prosinec
2018
* * * 16
Listopad
2018
Price in EURO 400 EUR 450 EUR 600 EUR
(*) Ceny jsou uvedené bez DPH. Přihlášení nabývá platnosti po zaplacení. Po přihlášení a zaplacení obdržíte potvrzení s vaším osobním IIBLC číslem, bližší informace o zkoušce a fakturu.